Zanim uświadomisz sobie, że Team Arsanit jest odpowiedzią na wiele niezadanych jeszcze przez Ciebie pytań – pozwól, że to najpierw my Cię o coś spytamy…

Kiedy potrzebujesz kupić nowoczesną chemię budowlaną lub styropian – o czym myślisz? Wiadomo, o firmie Arsanit…
A kiedy chcesz uzyskać fachową poradę specjalisty na temat dociepleń – gdzie dzwonisz w pierwszej kolejności? Wiadomo, do firmy Arsanit…
A gdybyś chciał połączyć przyjemne z pożytecznym – co robisz? Jedziesz razem z Team Arsanit!

Ale co to właściwie jest ten Team Arsanit? W skrócie – to program szkoleniowy, który został stworzony dla naszych Partnerów Biznesowych, którzy oczekują czegoś więcej, niż tylko bardzo dobrej współpracy handlowej. Korzyści z uczestnictwa w Programie Team Arsanit szczególnie odczują ci, którzy chcą zdobywać wiedzę, poszerzać horyzonty oraz wspólnie z innymi uczestnikami pragną przeżywać coś wyjątkowego. W Team Arsanit każdy uczestnik jest żądny zarówno wiedzy, jak i tego, by poznać ciekawostki tego świata.

Team Arsanit to możliwość zdobycia unikatowej wiedzy w trakcie spotkań ze specjalistami w dziedzinie budownictwa, którzy z chęcią podzielą się swoimi umiejętnościami i doświadczeniem – wszystko to odbywa się w niebanalnych okolicznościach. A co to oznacza? Każdorazowa wyjątkowość gwarantowana jest przez to, że konferencje szkoleniowe odbywają się w najróżniejszych miejscach, które zawsze dają możliwość poznania ciekawych zwyczajów i ludzi, lokalnej kultury, zasmakowania egzotycznych potraw, których nigdzie indziej nie da się doświadczyć… Banałów w Team Arsanit brak!

W programie Team Arsanit łączymy więc przyjemne z pożytecznym – w ciągu kilku dni przyswajasz szereg nowych informacji i wiedzy z zakresu systemów dociepleń, chemii budowlanej, prawa budowlanego, a także poznajesz nowości z oferty firmy Arsanit – słowem, poszerzasz swoje horyzonty. Konferencje za każdym razem prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, zapewniającą merytorycznie wysoki poziom spotkań. A jeśli po wszystkim masz jeszcze jakieś trudne pytania – możesz je zadać… i chwilę później okaże się, że odpowiedzi są prostsze, niż można było się spodziewać… Team Arsanit to zespół do zadań specjalnych!

Dołącz do Team’u i twórz z nami ten fantastyczny projekt… To jak, jedziesz razem z Team Arsanit?